Rudens darbelis patiems mažiausiems
rugsėjo 12, 2017

Siūlome paprastą, lengvą darbelį patiems mažiausiems, kurį nesunkiai pritaikysite ir vyresniems vaikams. Šią savaitę kalbame apie atėjusį rudenėlį, stebėdamį gamtą susipažįstame su spalvomis: geltona, raudona, ruda. Šis darbelis lavina smulkiąją motoriką, padeda įsiminti spalvas, pradėti skaičiuoti.

Reikalingos priemonės:

• Baltas popieriaus lapas
  • Spalvotas popierius
  • Žirklės
  • Klijai
  • Pieštukas/flomasteris

Pasiruošimas labai paprastas: nupiešiame medžio kamieną su šakomis ir iškerpame splavotas figūrėles. Leidžiame vaikams rinktis ir klijuoti figūras – medžio lapus. Nepamirštame įvardyti spalvas, kartu suskaičiuojame kiek figūrų turime, kiek užklijavome ir pan.

Vyresni vaikai gali patys nupiešti medį bei iškirpti figūras. Galime supažindinti ir su sudėtingesnėmis figūromis, pasiūlyti darbelį atlikti pagal tam tikrą tvarką (pvz.: užklijuoti tam tikrą skaičių figūrų ant šakelės).

Palikite komentarą